انتخاب فرآیند و ابزار متناسب با نیازهای محصولات نرم افزاری و بازار نیازمند تجربه و بررسی دقیق است، تیم ALM-DevOps مفتخر است در طول سال های گذشته با ارائه مشاوره به سازمانها و تیمهای مختلف در داخل و خارج از ایران سهمی در بهبود توسعه و نگهداری محصولات نرم افزاری و فناوری اطلاعات داشته باشد.

توسعه روز افزون زیرساخت های مرتبط با فناوری ارتباطات در کشور باعث ایجاد فرصت های سرمایه گذاری زیادی در این حیطه شده، همچنین باعث نفوذ بیشتر اینگونه فناوری ها در بین مردم و استفاده روزمره شده، شاید تا چند سال پیش تولید نرم افزار به شکل سنتی و بدون استفاده کردن از استانداردها پاسخگوی نیاز سازمان ها و شرکت ها بود، ولی با افزایش تعداد کاربران و پیچیده تر شدن سیستم های نرم افزاری، نقاط ضعف راهکاری قدیمی هر چه بیشتر مشخص شد تا جایی که اکثر استارت آپ ها مجبور به اعمال تغییرات کلی در تمام سطوح فرآیند تولید و نگهداری نرم افزار شدند.

تا قبل از این وجود ورژن کنترل و روش های استفاده از آن مثل Centralize Version Control یا Distributed Version Control اهمیت زیادی برای تیم ها نداشت ولی در حال حاضر جزء دغدغه های اصلی سازمان هاست.

تجربه وجود Product manager برای مدیریت محصول وجود نداشت و اینکه ارتباط این موقعیت شغلی با سایر اعضای تولید کننده محصول به چه شکل باید باشد، استفاده از Continuous Integration و Continuous Delivery، نوشتن تست و اجرای اتوماتیک آنها به دغدغه سازمان ها تبدیل شد.

بهبود فرآیند تولید و نگهداری محصولات نیازمند فریمورک و فرآیند و ابزار است، تیم ALM-DevOps سعی در ارائه راه حل های یکپارچه داشته و در این زمینه از موفق ترین فریمورکهای حال حاضر مانند ITIL 4 و Agile و DevOps استفاده نموده و در صورت نیاز سازمان آماده ارائه آموزش های مرتبط و پیاده سازی راهکارها نیز می باشد.